Nákupní košík
Žádné přidané položky
Navigation
Zvolte měnu EUR
Kategorie

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 Hifi24.cz na Firmy.cz

 

 

HyperZboží.cz

Všichni výrobci

Reklamační řád

HIFI24, HFC servis
se sídlem Chmelířova 245/5, Praha 9 – Miškovice, 196 00
identifikační číslo: 64903621
vedeného u MÚ Praha-Kbely, pod číslem 03/0905/No ze dne 18.8.2003


Tento reklamační řád prodejce Luboš Kučak HFC servis, se sídlem Chmelířova 245/5, Praha 9, 19600, identifikační číslo: 64903621, registrovaném u MÚ Praha –Kbely pod číslem 03/0905/No ze dne 18.8.2003 (dále jen „prodávající“) upravuje vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou či právnickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu nebo v kamenné provozovně.

Ke každému prodávanému zboží obdrží kupující kupní doklad ve formě faktury nebo prodejku za hotové. Na daňovém dokladu je specifikováno zakoupené zboží včetně výrobního čísla produktu (je-li evidováno) nebo provedená služba. Tento doklad slouží zároveň jako záruční list. Převzetím zboží kupující stvrzuje souhlas se záručními podmínkami prodávajícího.

Zákonná záruční lhůta na spotřební zboží je 24 měsíců. Je-li předmětem koupě spotřební materiál (baterie, žárovky, apod. ) je obvyklá životnost 6 měsíců a je přesně stanovena výrobcem počtem hodin provozu.

Výjimkou zákonné záruční lhůty může být zboží prodávané se slevou (použité zboží nebo částečně poškozené). Na zkrácení záruční lhůty je kupující řádně upozorněn. U zboží prodávaného se slevou pro vadu se záruční lhůta nevztahuje na vadné části, pro které byla sleva z ceny sjednána.

Kupujícímu doporučujeme, aby zboží při převzetí neprodleně zkontroloval. Zjistí-li kupující vady zboží bezprostředně po jeho dodání je povinen s dopravcem sepsat škodní protokol.

V případě zjištění vady zboží, kupující reklamuje zboží neprodleně u prodávajícího a to buď osobně na prodejně nebo zasláním na adresu prodejce. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží, v případě zboží zasílaného přepravní službou od prvního pokusu o doručení.

Kupující při reklamaci předloží nebo zašle platný doklad o nákupu zboží (nutno prokazatelně doložit nabytí zboží) spolu s co nejpodrobnějším popisem závady - doporučujeme použití REKLAMAČNÍHO PROTOKOLU (RMA), který naleznete na stránce "Obchodní podmínky" nebo na stránce "Ke stažení".

Reklamaci řeší kupující v místě nákupu zboží. O uplatněné reklamaci je sepsán Reklamační protokol a to ve dvou vyhotoveních, jehož obsahem bude popis závady, termín uplatnění a požadované vyřízení. Reklamace bude ze strany prodávajícího řešena neprodleně, nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace u prodávajícího, pokud se obě strany nedohodnou jinak.

Reklamace nemusí být uznána v těchto případech:

  • jestliže zboží bude použito i přes jeho vadnost
  • v případě mechanického poškození
  • elektrickým přepětím (viditelně spálené součástky nebo plošné spoje)
  • neodbornou instalací nebo obsluhou
  • používáním zboží v rozporu s doporučením výrobce, v nevhodném prostředí, které svou povahou použití zboží vylučují (nevhodná teplota, prašnost, vlhkost, mechanické vlivy) nebo při nadměrném přetěžování v rozporu se všeobecnými zásadami.

Po vyřízení reklamace obdrží kupující písemné potvrzení o uplatněné reklamaci (obsahu, způsobu vyřízení, provedené opravě a době trvání reklamace, případně odůvodnění neuznané reklamace. Kupující má právo na úhradu nutných nákladů (poštovného), které mu vznikly v souvislosti s uplatněním oprávněných práv z odpovědnosti za vady.

Po vyřízení reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

O ukončení osobně předané reklamace bude kupující vyrozuměn telefonicky (SMS) nebo emailem. U reklamací zaslaných poštou bude zboží automaticky odesláno zpět na adresu odesílatele (kupujícího) Při osobním výdeji reklamace je kupující povinen prokázat se Reklamačním protokolem a v případě pochybností i platným dokladem totožnosti.

Kontaktní údaje prodávajícího: adresa pro doručování Chmelířova 245/5, Praha 9, 19600, adresa elektronické pošty hifi@hifi24.cz, telefon 603454436-7.

V Praze dne 27.3.2017

Novinky
Pioneer 4x100W autorádia
úterý 8. listopadu 2022
Autorádia Pioneer s výkonem 4x100W ve dvou verzích
Více...
Blaupunkt youngtimer design autorádio
úterý 8. listopadu 2022
BLAUPUNKT moderní autorádio v designu youngtimer
Více...
Doprava do ParcelShopu
středa 10. listopadu 2021
Nově jsme zařadili do nabídky dopravu do ParcelShopů společnosti GLS, kde si můžete zboží vyzvednout
Více...
Doprava zdarma od 1500,-Kč
pondělí 13. února 2017
Nově nabízíme na všechny objednávky po celé ČR dopravu od 1500,-Kč ZDARMA
Více...
Nové tlumící materiály Ground Zero
pondělí 25. dubna 2016
Jako první v ČR nabízíme absolutní novinky v tlumících materiálech od Ground Zero
Více...
Tlumící materiály STP
pátek 15. dubna 2016
Nově v prodeji kompletní sortiment tlumících materiálů STP
Více...
SanDisk subminiaturní USB
pátek 29. ledna 2016
Nové subminiaturní USB flash disky od SanDisk
Více...
KENWOOD - jaro 2015
úterý 31. března 2015
Akce, výprodeje a nové modely autorádií Kenwood, koukněte na nové top ceny !
Více...