Nákupní košík
Žádné přidané položky
Navigation
Zvolte měnu EUR

Filter by:

zrušit vše
Min: 90 Kč Max: 19843 Kč
Kč90 Kč19843
Kategorie

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

HyperZboží.cz

Všichni výrobci

Ip

Ip
Řadit dle:
skladem

Passive POE univerzální sada

Univerzální sada pro přenos TCP / IP signálu a napájení po UTP kabelu. Sada přenáší napájení po nevyužitých žilách. Pasivní POE není možné využít k napájení kamer s aktivním POE IEEE802.3af

5-Passive POE

91 Kč 91 Kč

IP1 OPTO převodník

IP1 OPTO je média konvertor umožňující převod z optického na metalické vedení a naopak.

5-IP1 OPTO

617 Kč 616 Kč
skladem

GBIC MM

GBIC gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC, 850nm, dosah do 550m, v souladu s 1000BASE-SX standardem, v souladu s SFP Multi-Source (MSA), standardní LC Duplex konektor

5-GBIC MM

629 Kč 629 Kč
skladem

GBIC SM

GBIC gigabitový, singlemode, konektor LC, 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v souladu s IEEE802.3z 1000BASE-LX standardem, SMF, 9/125 um: 10km, laser třídy 1, EN 60825-1 standardní LC duplex konektor

5-GBIC SM

629 Kč 629 Kč
skladem

IP1 POE injector

Kvalitní PoE injector, podporující normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérem 48 V DC

5-IP1 POE

847 Kč 724 Kč
skladem

IP0,3 WIFI bezdrátový klient

Bezdrátový klient v pásmu 2.4 GHz , možnost nastavit jako přijímač nebo vysílač, dosah do 300m, napájení přes micro USB port z externího napájecího adaptéru nebo USB připojení k počítači. Podporuje WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK šifrování. Interní anténa.

5-IP0,3 WIFI

787 Kč 786 Kč
skladem

IP8 SWITCH POE

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

5-IP8 SWITCH POE

1573 Kč 1571 Kč
skladem doprava zdarma

IP8 SWITCH POE GBIT

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53 W

5-IP8 SWITCH POE GBIT

1694 Kč 1692 Kč
skladem doprava zdarma

IP1 HPOE injektor

Kvalitní hPoE injektor, podporující normu IEEE802.3af / IEEE802.3 (max. 48 V, 30 W)

5-IP1 HPOE

1882 Kč 1880 Kč
skladem doprava zdarma

LTE Router pro 4G

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE sítě. Stačí pouze vložit SIM kartu a ihned bez nastavení využívat připojení k internetu o rychlosti až 150 Mbps.

5-LTE Router

3400 Kč 3397 Kč
skladem doprava zdarma

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W

5-IP8 SWITCH POE+GBIT 124

4090 Kč 4086 Kč
doprava zdarma

RS485 IP převodník

Převodník RS485/Ethernet pro dálkovou PC konfiguraci Umirs zařízení přes Ethernet, v páru lze použít jako prodloužení sběrnice RS485 přes LAN, konfigurace převodníku přes web rozhraní, LED indikace stavů, napájení 5 - 30 VDC (adaptér není součástí), odběr 80mA/12VDC, vnitřní použití, rozměry 63x24x33 mm

5-RS485 IP

6401 Kč 5473 Kč
skladem doprava zdarma

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Síťový prvek s podporou 8 ethernetových gigabitových portů a 2 optických gigabitových portů. Ethernetové porty podporují napájení PoE do max. 116 W, management, L2, 294 x 180 x 44 mm

5-IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

5760 Kč 5754 Kč
skladem doprava zdarma

Barionet 50 vstupně výstupní zařízení

Vstupně výstupní TCP / IP zařízení pro RealShot Manager, NSR, I / O 2/2, pro TSS-RZ I / O 4/4 napájení 12 VDC

5-Barionet 50

7357 Kč 6290 Kč
skladem doprava zdarma

IP3 WIFI sada

Bezdrátová IP sada v pásmu 5,8 GHz, přenos do 100 Mbps, vysílač + přijímač s 2x 13 dB integrovanými směrovými anténami, dosah do 3 km, exteriérové provedení, krytí IP 65, připevnění na tyč, 1x RJ-45 vstup, napájení 15 V / 1 A DC, součástí balení zdroj a PoE injektor.

5-IP3 WIFI

6824 Kč 6818 Kč
skladem doprava zdarma

IP24 Switch POE 192

Switch 24x 10/100/1000 Mbps + 4 porty SFP, max. 4 Vlan, PoE 24 portů, PoE+, management, L2, max. 192 W, rozměry 440 × 220 × 44 mm

5-IP24 SWITCH POE 192

8966 Kč 8957 Kč
skladem doprava zdarma

NC IP přenos logických stavů

Sada převodníků NC IP umožňuje synchronizovat dva I/O moduly připojené do Ethernetu. Aktivace vstupu na jednom modulu způsobí sepnutí relé na druhém modulu a obráceně. Takto je možné přenášet přes Ethernet například stav kontaktů nebo jiných dvoustavových signálů. Viz příklad znázorněný na obrázku (příklad je uveden pro přenos čtyř signálů). Sada převodníků NC IP dokáže přes LAN / WAN zkopírovat stav až 4 poplachových relé. Pošlete poplachový výstup z mikrovlnné bariéry kolem vašeho vzdáleného pozemku přímo do zabezpečovací ústředny ve vaší budově. Stiskněte tlačítko na stole a otevřete bránu autu ve vaší provozu na druhém konci města. Vybudujte si zcela jednoduché ovládání nebo signalizaci vaší technologie ve vzdálené lokalitě.

5-NC IP

15549 Kč 13294 Kč
skladem doprava zdarma

IP24 SWITCH POE 320

Switch 24x 10/100 Mbps/1 Gbit + 4 porty SFP, max 4 Vlan, Poe 24 portů, Poe+, max. 384 W

5-IP24 SWITCH POE 320

16008 Kč 15992 Kč
Novinky
Dočasné navýšení ceny za dobírku
úterý 31. března 2020
Z důvodu bezpečnosti kurýrů a omezení osobního kontaktu došlo ze strany dopravců k dočasnému zvýšení ceny za dobírku, na toto zvýšení ceny jsme museli reagovat i my, zvýšením ceny na 39,-Kč. Doporučujeme využít platbu bankovním převodem nebo platební kartou on-line (oba tyto způsoby platby jsou ZDARMA). Děkujem za pochopení a věříme, že brzy zase budeme moci nabídnout běžnou cenu za platbu dobírkou. Váš tým HFC
Více...
Doprava zdarma od 1500,-Kč
pondělí 13. února 2017
Nově nabízíme na všechny objednávky po celé ČR dopravu od 1500,-Kč ZDARMA
Více...
AKCE kamera Kenwood
úterý 18. října 2016
Kenwood kamera ZDARMA
Více...
Nové tlumící materiály Ground Zero
pondělí 25. dubna 2016
Jako první v ČR nabízíme absolutní novinky v tlumících materiálech od Ground Zero
Více...
Tlumící materiály STP
pátek 15. dubna 2016
Nově v prodeji kompletní sortiment tlumících materiálů STP
Více...
TomTom GO5100 + DÁREK
úterý 22. března 2016
Dárek v podobě 1350,-Kč na palivo k navigaci TomTom GO5100 zcela zdarma
Více...
Alpine zboží
pondělí 21. března 2016
Naskladnili jsme velké množství zboží Alpine za super ceny...
Více...
SanDisk subminiaturní USB
pátek 29. ledna 2016
Nové subminiaturní USB flash disky od SanDisk
Více...