Nákupní košík
Žádné přidané položky
Navigation
Zvolte měnu EUR

Filter by:

zrušit vše
Min: 83 Kč Max: 19811 Kč
Kč83 Kč19811
Kategorie

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

HyperZboží.cz

Všichni výrobci

Ip

Ip
Řadit dle:

Passive POE univerzální sada

Univerzální sada pro přenos TCP / IP signálu a napájení po UTP kabelu. Sada přenáší napájení po nevyužitých žilách. Pasivní POE není možné využít k napájení kamer s aktivním POE IEEE802.3af

5-Passive POE

94 Kč 84 Kč
skladem

GBIC SM

GBIC gigabitový, singlemode, konektor LC, 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v souladu s IEEE802.3z 1000BASE-LX standardem, SMF, 9/125 um: 10km, laser třídy 1, EN 60825-1 standardní LC duplex konektor

5-GBIC SM

484 Kč 428 Kč
skladem

GBIC MM

GBIC gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC, 850nm, dosah do 550m, v souladu s 1000BASE-SX standardem, v souladu s SFP Multi-Source (MSA), standardní LC Duplex konektor

5-GBIC MM

557 Kč 493 Kč
skladem

IP1 POE injector

Kvalitní PoE injector, podporující normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérem 48 V DC

5-IP1 POE

653 Kč 578 Kč
skladem

IP1 OPTO převodník

IP1 OPTO je média konvertor umožňující převod z optického na metalické vedení a naopak.

5-IP1 OPTO

714 Kč 632 Kč

IP0,3 WIFI bezdrátový klient

Bezdrátový klient v pásmu 2.4 GHz , možnost nastavit jako přijímač nebo vysílač, dosah do 300m, napájení přes micro USB port z externího napájecího adaptéru nebo USB připojení k počítači. Podporuje WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK šifrování. Interní anténa.

5-IP0,3 WIFI

823 Kč 728 Kč
skladem

IP5 SWITCH POE 41

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pro 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkově na všechny porty max. 41 W, podpora napájení PoE kamer až do 250 m, podpora funkce priority mode, pracovní teplota od 0 °C do +50 °C, rozměry 19,5 x 12,0 x 13,0 cm

5-IP5 SWITCH POE 41

980 Kč 867 Kč

IP8 SWITCH POE 41

CCTV switch 8x 10/100 Mb/s, podpora PoE pro 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkově na všechny porty max. 41 W, jeden port max. 15,4 W, podpora napájení PoE kamer až do 250 m, podpora funkce priority mode, pracovní teplota od 0 °C do +50 °C, rozměry 171 x 98 x 27 mm

5-IP8 SWITCH POE 41

1137 Kč 1007 Kč
skladem

IP6 SWITCH POE+ 67

CCTV switch 6x 10/100 Mb/s, podpora PoE+ pro 4 porty, 4x PoE+ (IEEE802.3), celkově na všechny porty max. 67 W, jeden port max. 30 W, podpora napájení PoE kamer až do 250 m, podpora funkce priority mode, pracovní teplota od 0 °C do +50 °C, rozměry 158 x 101 x 25 mm

5-IP6 SWITCH POE+ 67

1174 Kč 1039 Kč

IP5 SWITCH POE 67

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pro 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3af / at), celkově na všechny porty max. 67 W (max. 30 W na jeden port), podpora napájení PoE kamer až do 250 m, podpora funkce priority mode, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 99,8 x 98,0 x 25,0 mm

5-IP5 SWITCH POE 67

1476 Kč 1306 Kč
skladem

IP8 SWITCH POE

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

5-IP8 SWITCH POE

1500 Kč 1328 Kč
skladem doprava zdarma

IP9 SWITCH POE 65

TP-Link switch 8x 10/100 Mbps, podpora PoE pro 8 portů, 8x PoE+ (IEEE802.3), celkově na všechny porty max. 65 W, jeden port max. 30 W, podpora napájení PoE kamer až do 250 m, pracovní teplota od od 0 °C do +40 °C, rozměry 171 × 98 × 27 mm

5-IP9 SWITCH POE 65

1791 Kč 1585 Kč
skladem doprava zdarma

IP8 SWITCH POE GBIT

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53 W

5-IP8 SWITCH POE GBIT

1924 Kč 1703 Kč
skladem doprava zdarma

IP1 HPOE injektor

Kvalitní hPoE injektor, podporující normu IEEE802.3af / IEEE802.3 (max. 48 V, 30 W)

5-IP1 HPOE

2517 Kč 2227 Kč
doprava zdarma

LTE Router pro 4G

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE sítě. Stačí pouze vložit SIM kartu a ihned bez nastavení využívat připojení k internetu o rychlosti až 150 Mbps.

5-LTE Router

3533 Kč 3127 Kč
doprava zdarma

IP3 WIFI BOD bezdrátový IP bod

Bezdrátový IP bod v pásmu 5,8 GHz, přenos do 100 Mbps, 13 dB integrovaná směrová anténa, dosah do 3 km, exteriérové provedení, krytí IP 65, připevnění na tyč, 1x RJ-45 vstup, napájení 15 V / 1 A DC, součástí balení zdroj a PoE injektor

5-IP3 WIFI BOD

3533 Kč 3127 Kč
skladem doprava zdarma

IP8 Switch POE+GBIT 124

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W

5-IP8 SWITCH POE+GBIT 124

4574 Kč 4048 Kč
doprava zdarma

IP18 SWITCH POE 150

TP-Link switch 16x 10/100 Mb/s, 2x 10/100/1000 Mb/s, podpora PoE pro 16 portů, 16x PoE+ (IEEE802.3), port 2x 1 GB/s , 1x Combo SFP Gigabit, celkově na všechny porty max. 150 W, jeden port max. 30 W, podpora napájení PoE kamer až do 250 m, podpora funkce priority mode a isolation mode, pracovní teplota od 0 °C do +50 °C, rozměry 440 × 180 × 44 mm

5-IP18 SWITCH POE 150

5481 Kč 4851 Kč

Novinky
Doprava do ParcelShopu
středa 10. listopadu 2021
Nově jsme zařadili do nabídky dopravu do ParcelShopů společnosti GLS, kde si můžete zboží vyzvednout
Více...
Dočasné navýšení ceny za dobírku
úterý 31. března 2020
Z důvodu bezpečnosti kurýrů a omezení osobního kontaktu došlo ze strany dopravců k dočasnému zvýšení ceny za dobírku, na toto zvýšení ceny jsme museli reagovat i my, zvýšením ceny na 39,-Kč. Doporučujeme využít platbu bankovním převodem nebo platební kartou on-line (oba tyto způsoby platby jsou ZDARMA). Děkujem za pochopení a věříme, že brzy zase budeme moci nabídnout běžnou cenu za platbu dobírkou. Váš tým HFC
Více...
Doprava zdarma od 1500,-Kč
pondělí 13. února 2017
Nově nabízíme na všechny objednávky po celé ČR dopravu od 1500,-Kč ZDARMA
Více...
AKCE kamera Kenwood
úterý 18. října 2016
Kenwood kamera ZDARMA
Více...
Nové tlumící materiály Ground Zero
pondělí 25. dubna 2016
Jako první v ČR nabízíme absolutní novinky v tlumících materiálech od Ground Zero
Více...
Tlumící materiály STP
pátek 15. dubna 2016
Nově v prodeji kompletní sortiment tlumících materiálů STP
Více...
TomTom GO5100 + DÁREK
úterý 22. března 2016
Dárek v podobě 1350,-Kč na palivo k navigaci TomTom GO5100 zcela zdarma
Více...
Alpine zboží
pondělí 21. března 2016
Naskladnili jsme velké množství zboží Alpine za super ceny...
Více...